fb script

Ласкаво просимо до Lamour!

Торгова марка Lamour, одна з лідерів у індустрії нарощування вій. За роки нашої успішної роботи ми здобули дуже високу репутацію, що підтверджується на численних національних конкурсах та виставках. Ми постійно вдосконалюємо нашу продукцію та препарати, залучаючи до найновіших розробок провідних зарубіжних та національних фахівців у нашій галузі. 

Бренд Lamour відомий порівняно недавно. З'явившись на ринку, компанія миттєво викликала інтерес у lash-майстрів, тому причина проста: оригінальність, якість, і що найголовніше - доступні ціни. Lamour – це продукція Преміум-сегменту, що виготовляється у Південній Кореї, наші фахівці контролюють якість на кожному виробничому етапі. Ми працюємо як із оптовими покупцями, так і з роздрібними.

Мета та завдання нашого магазину – швидке та якісне обслуговування клієнтів. У нас можна купити вії, клей, знежирювачі, праймери, ремувери та інші матеріали за доступною ціною з перших рук. Якщо Ви є новачком в області lash-індустрії, ми допоможемо Вам купити якісний матеріал і проконсультуємо Вас індивідуально по кожному товару. Завдяки нам у Вас з'явиться перший набір з нарощування вій.

Lamour також представлена ​​та продається у ряді країн Європи: Іспанія, Італія, Франція, Німеччина.


Зв'яжіться з нами
І ми відповімо на всі питання, що Вас цікавлять, про компанію і вироблену продукцію.
Lamour.com.ua гарантує конфіденційність Ваших особистих даних